ABOUT US

TECOARMS 2016 yılında kurulmuş, teknolojik gelişmeleri takip eden bununla birlikte uzun yılların tecrübe ve birikimine sahip tamamı profesyonel kadrodan meydana gelmiş bir firmadır.

 

VİZYONUMUZ

İleri teknoloji, yeniliklere açık, rekabet edilebilir, güvenli bir ürün!

Ülke ekonomisine katkıda bulunabilen üretim tesislerimiz ve yeni projelerimizi sürekli bir şekilde geliştirerek hayata yansıtmak. Başta ülkemiz sanayii olmak üzere müşterilerimize sunmak. Günümüz anlayışına uygun, çağdaş üretim teknolojisiyle daha dinamik bir kurum oluşturmak. Mühendislik ve AR-GE faaliyetlerinde yoğunlaşmak. Ülke sanayii ile entegrasyonu geliştirmek;  yüksek kalite ve düşük maliyetin sağlayacağı rekabet gücü ile de uluslar arası piyasada daha etkin rol almaktır.

 

MİSYONUMUZ

Ülke sanayi ve ekonomisinde katkıda bulunmak amacı ile yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaçları karşılamak için değişik çap ve modelde yivli/yivsiz av tüfekleri üretmektir. Modern teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak, Dünya ve NATO standartlarına uygun kalitede av tüfekleri ve savunma teçhizatı üretmektir.

 

AKSİYONUMUZ

TD-12 ve TD-36 av tüfekleri yüksek teknoloji, makine ve teçhizatla üretilen materyallerden yapılmıştır. Test atışları farklı iklim şartlarında gerçekleştirilmiştir.

Üretimi gerçekleştirilen av tüfekleri gerekli kalite-kontrol  ve kalite standartlarından geçerek başarıyla piyasaya sunulmuştur.